skinny love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
April 2024
PonTorSreČetPetSobNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Top posters
the boss (177)
VIP predel & mize - Page 2 Vote_lcapVIP predel & mize - Page 2 Voting_barVIP predel & mize - Page 2 Vote_rcap 
melanie l. bauer (142)
VIP predel & mize - Page 2 Vote_lcapVIP predel & mize - Page 2 Voting_barVIP predel & mize - Page 2 Vote_rcap 
caleb z. rainwater (141)
VIP predel & mize - Page 2 Vote_lcapVIP predel & mize - Page 2 Voting_barVIP predel & mize - Page 2 Vote_rcap 
anamarie l. scott (130)
VIP predel & mize - Page 2 Vote_lcapVIP predel & mize - Page 2 Voting_barVIP predel & mize - Page 2 Vote_rcap 
erich l. bauer (86)
VIP predel & mize - Page 2 Vote_lcapVIP predel & mize - Page 2 Voting_barVIP predel & mize - Page 2 Vote_rcap 
tiana d. ayers (33)
VIP predel & mize - Page 2 Vote_lcapVIP predel & mize - Page 2 Voting_barVIP predel & mize - Page 2 Vote_rcap 
joseph m. dixon (28)
VIP predel & mize - Page 2 Vote_lcapVIP predel & mize - Page 2 Voting_barVIP predel & mize - Page 2 Vote_rcap 
lillian c. ayers (7)
VIP predel & mize - Page 2 Vote_lcapVIP predel & mize - Page 2 Voting_barVIP predel & mize - Page 2 Vote_rcap 
dorothé s. rainwater (7)
VIP predel & mize - Page 2 Vote_lcapVIP predel & mize - Page 2 Voting_barVIP predel & mize - Page 2 Vote_rcap 
destiny a. greyson (5)
VIP predel & mize - Page 2 Vote_lcapVIP predel & mize - Page 2 Voting_barVIP predel & mize - Page 2 Vote_rcap 
Statistics
Imamo že 16 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je leo a. dixon

Uporabniki so skupaj objavili že 956 prispevkov in 195 subjects

 

 VIP predel & mize

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
the boss
administrator
administrator
the boss


Število prispevkov : 177
Join date : 27/02/2014

VIP predel & mize - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: VIP predel & mize   VIP predel & mize - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 27, 2014 6:48 am

First topic message reminder :

VIP predel & mize - Page 2 Tumblr_li5xszuAwd1qcfwe0
Nazaj na vrh Go down
https://skinnylove.forumsl.net

AvtorSporočilo
melanie l. bauer
female
female
melanie l. bauer


Število prispevkov : 142
Join date : 28/02/2014

VIP predel & mize - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VIP predel & mize   VIP predel & mize - Page 2 Icon_minitimePet Feb 28, 2014 8:01 am

    you shouldn't been taking medicines with alcohol. [zmajem z glavo.] but on the other side.. [se nasmehnem in vzamem njegov rum.] ..that makes more drinks for me. [ga zeksam.]
    [še niti ne odložim kozarca, ko me poljubi.]
    [se mal zdrznem potem pa mu na kratko vrnem in ga potem potisnem vstran.] khm, eirch.. [rečem s fake sramežljivo, si s prstom popravim šminko ter z očmi pokažem na ljudi.]...people are watching us.
Nazaj na vrh Go down
erich l. bauer
male
male
erich l. bauer


Število prispevkov : 86
Join date : 27/02/2014
Kraj : hollywood, los angeles

VIP predel & mize - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VIP predel & mize   VIP predel & mize - Page 2 Icon_minitimePet Feb 28, 2014 8:09 am

"it's not like i'm going to die, of course i can," [zamahnem z roko]
[zagodrnjam, ko me potisne vstran] "but baby, you are my wife and i'm your husband. a-a-a-i mean, i still can kiss my wife in public," [se nasmehnem, ji vzamem kozarec iz rok&izpijem kar je ostalo]
Nazaj na vrh Go down
melanie l. bauer
female
female
melanie l. bauer


Število prispevkov : 142
Join date : 28/02/2014

VIP predel & mize - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VIP predel & mize   VIP predel & mize - Page 2 Icon_minitimePet Feb 28, 2014 8:12 am

    [zmajem z glavo in ga nejeverno gledam ko pije.] this is going to kill you and i'm going to be a widow.
    [se obrnem vstran.] well, you know how shy i am. [začnem nekaj brskati po torbici, da me ne bi spet poljubil.]
Nazaj na vrh Go down
erich l. bauer
male
male
erich l. bauer


Število prispevkov : 86
Join date : 27/02/2014
Kraj : hollywood, los angeles

VIP predel & mize - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VIP predel & mize   VIP predel & mize - Page 2 Icon_minitimePet Feb 28, 2014 8:15 am

[se začnem hahljat] "na-na, it's not going to be that easy. i'm not dying! erich bauer won't die that easy!" [maham s prstom naokoli] "where is that supid slut?" [gledam naokoli za natakarico] "hey! where is our drink! we are fucking paying for this!" [se ustanem iz svojega stola] "yes baby i know," [jo pogledam&zopet rečem v nežnem tonu]
Nazaj na vrh Go down
melanie l. bauer
female
female
melanie l. bauer


Število prispevkov : 142
Join date : 28/02/2014

VIP predel & mize - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VIP predel & mize   VIP predel & mize - Page 2 Icon_minitimePet Feb 28, 2014 8:31 am

    [ga sam gledam in zmajujem z glavo.] i think we should get you home. [vzamem denarnico in se vstanem.] wait me here, i'm going to pay and buy another bottle for home, okay?
Nazaj na vrh Go down
erich l. bauer
male
male
erich l. bauer


Število prispevkov : 86
Join date : 27/02/2014
Kraj : hollywood, los angeles

VIP predel & mize - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VIP predel & mize   VIP predel & mize - Page 2 Icon_minitimePet Feb 28, 2014 8:33 am

"wait, what? i like it here babe!" [zamahnem z roko v znak kot da mi ni nič oz. da sem vredu]"we came here to party," [zamigam] "let's dance!" [jo pogledam]
Nazaj na vrh Go down
melanie l. bauer
female
female
melanie l. bauer


Število prispevkov : 142
Join date : 28/02/2014

VIP predel & mize - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VIP predel & mize   VIP predel & mize - Page 2 Icon_minitimePet Feb 28, 2014 8:36 am

    [sam zmajem z glavo.] we can dance at home, okay? [me začne počasi jeziti in stopim do njega, ter ga za kravato potegnem bližje k meni.] around are people staring at you and tomorrow papers are going to be full of 'bauer got drunk again' shit. if you want to keep the life we have, stop shaking your ass and let's go home. [ga gledam v oči in mu jezno šepetam.]
Nazaj na vrh Go down
erich l. bauer
male
male
erich l. bauer


Število prispevkov : 86
Join date : 27/02/2014
Kraj : hollywood, los angeles

VIP predel & mize - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VIP predel & mize   VIP predel & mize - Page 2 Icon_minitimePet Feb 28, 2014 8:42 am

[poskušam ostati resen, ko me potegne bližje] "okay, okay baby,"
"i understand, we'll go home," - "right after i do the move!" [navdušeno rečem]
[se ponosno postavim&naredim'the move'] "have you seen that baby, have you seen that!?" [navdušeno ponavljam]
Nazaj na vrh Go down
melanie l. bauer
female
female
melanie l. bauer


Število prispevkov : 142
Join date : 28/02/2014

VIP predel & mize - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VIP predel & mize   VIP predel & mize - Page 2 Icon_minitimePet Feb 28, 2014 8:48 am

    [sam zmajem z glavo in grem medtem do bara ter plačam, vmes pa gledam 'the move'.]
    [opazim, da naju vsi gledajo zato ignoriram jezo in se mu nasmehnem ko pride do mene.] sure baby, it was awesome. [fake navdušena in mu pritisnem poljubček na lička.] now we're going home, do the other moves.. [rečem dovolj glasno da naju vsi slišijo & don't mean it.] shall we? [ga pogledam.]
Nazaj na vrh Go down
erich l. bauer
male
male
erich l. bauer


Število prispevkov : 86
Join date : 27/02/2014
Kraj : hollywood, los angeles

VIP predel & mize - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VIP predel & mize   VIP predel & mize - Page 2 Icon_minitimePet Feb 28, 2014 8:53 am

"oh so you are reading my mind now? nice baby, yeah let's go," [še vedno čisto pointless migam zraven] - [pograbim suknjič&ostale stvari, se nekako uspem oblečt] "you're driving," [ji dam ključe, jo primem za roko, pomaham vsem&odideva]
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





VIP predel & mize - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VIP predel & mize   VIP predel & mize - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
VIP predel & mize
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
skinny love :: Arhiv :: archive-
Pojdi na: