skinny love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
April 2024
PonTorSreČetPetSobNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Top posters
the boss (177)
Kabuki Vote_lcapKabuki Voting_barKabuki Vote_rcap 
melanie l. bauer (142)
Kabuki Vote_lcapKabuki Voting_barKabuki Vote_rcap 
caleb z. rainwater (141)
Kabuki Vote_lcapKabuki Voting_barKabuki Vote_rcap 
anamarie l. scott (130)
Kabuki Vote_lcapKabuki Voting_barKabuki Vote_rcap 
erich l. bauer (86)
Kabuki Vote_lcapKabuki Voting_barKabuki Vote_rcap 
tiana d. ayers (33)
Kabuki Vote_lcapKabuki Voting_barKabuki Vote_rcap 
joseph m. dixon (28)
Kabuki Vote_lcapKabuki Voting_barKabuki Vote_rcap 
lillian c. ayers (7)
Kabuki Vote_lcapKabuki Voting_barKabuki Vote_rcap 
dorothé s. rainwater (7)
Kabuki Vote_lcapKabuki Voting_barKabuki Vote_rcap 
destiny a. greyson (5)
Kabuki Vote_lcapKabuki Voting_barKabuki Vote_rcap 
Statistics
Imamo že 16 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je leo a. dixon

Uporabniki so skupaj objavili že 956 prispevkov in 195 subjects

 

 Kabuki

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
the boss
administrator
administrator
the boss


Število prispevkov : 177
Join date : 27/02/2014

Kabuki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kabuki   Kabuki Icon_minitimeČet Feb 27, 2014 6:49 am

Kabuki Image.php_
Nazaj na vrh Go down
https://skinnylove.forumsl.net
erich l. bauer
male
male
erich l. bauer


Število prispevkov : 86
Join date : 27/02/2014
Kraj : hollywood, los angeles

Kabuki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabuki   Kabuki Icon_minitimeSob Mar 01, 2014 3:51 am

tagged: darling wife melanie & sweetest lover grace  Happy 

[sem v službi&se oglasim na telefon] "yes honey, sure. i will be there." - "give me like 20 minutes," [pogledam na uro] "okay, bye." [se res čez 20 min odpravim proti restavraciji][pogledam naokoli, vidim melanie&še eno rjavolasko, ki je proti meni obrnjena s hrbtom] "hello love, sorry i'm l-" [opazim grace] "l-late again," [se mi zatakne&samo hitro sedem poleg melanie]
Nazaj na vrh Go down
melanie l. bauer
female
female
melanie l. bauer


Število prispevkov : 142
Join date : 28/02/2014

Kabuki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabuki   Kabuki Icon_minitimeSob Mar 01, 2014 4:07 am

    [pokličem ericha in grace na večerijo, nobenem pa ne povem, da bomo tam vsi trije.] [se doma uredim, po poti poberem pa še grace.] [prideva do restavracije in ko se vsedeva pogledam grace.] don't be mad, but i invited someone else here. i though it would be fun, having my new best friend and... [opazim ericha in se nasmehnem.] my dear husband together on dinner. [mu pritisnem poljub na lice, ko se vsede poleg.] erich, this is my new best friend grace ; grace, this is my old husband eric. [ju z nasmehom na obrazu predstavim.]
Nazaj na vrh Go down
anamarie l. scott
female
female
anamarie l. scott


Število prispevkov : 130
Join date : 27/02/2014
Age : 33
Kraj : los angeles

Kabuki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabuki   Kabuki Icon_minitimeSob Mar 01, 2014 4:45 am

    [prebledim, ko opazim ericha] [se obrnem k melanie] you did what? but, but... i thought this is going to be girls night.
    [zmedeno podam erichu roko, ko prisede] hm, nice to meet you, i guess. [pomaham natakarju, da pride in se živčno presedem] double scotch on the rocks! [živčno gledam v svoj krožnik in čakam pijačo]
Nazaj na vrh Go down
erich l. bauer
male
male
erich l. bauer


Število prispevkov : 86
Join date : 27/02/2014
Kraj : hollywood, los angeles

Kabuki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabuki   Kabuki Icon_minitimeSob Mar 01, 2014 4:49 am

"hi, i'm erich. erich bauer." [rečem s cmokom v grlu, ko sem se primoran rokovat z grace]"oh sweetheart, i'm not that old," [rečem, ko sedem&se skušam zasmejat][se odkašljam] "yeah, i'd love that too..." [pomignem natakarju] - [pogledam melanie] "baby why didn't you tell me that you have a new bestfriend?" - "so how are my ladies doing tonight?" [ju izmenično pogledam&skušam bit čim bolj sproščen]
Nazaj na vrh Go down
melanie l. bauer
female
female
melanie l. bauer


Število prispevkov : 142
Join date : 28/02/2014

Kabuki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabuki   Kabuki Icon_minitimeSob Mar 01, 2014 4:54 am

    sorry, [zašepetam grace.] well, double scotch on the rocks is it. [tudi jaz pokimam natakarju in se mu nasmehnem.]
    [pogledam ericha.] ah, i planed to tell you after meeting you had today, but you didn't showed up so it's not like i've had any time to tell you.
    and i'm doing perfectly fine, thanks for asking. what about you? and you grace?
    [jo pogledam.] i hope this is not awkward for you, i just really wished you two would meet each others. [se mal nasmehnem.]
Nazaj na vrh Go down
anamarie l. scott
female
female
anamarie l. scott


Število prispevkov : 130
Join date : 27/02/2014
Age : 33
Kraj : los angeles

Kabuki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabuki   Kabuki Icon_minitimeNed Mar 02, 2014 6:56 am

    [ju malo odsotno poslušam in gledam po restavraciji] where is that waiter with my drink?
    [zamrmram sama pri sebi] [končno dobim pijačo in naredim velik požirek] oh me? i'm okay. perfectly fine.. [naredim še en požirek in se nasmehnem]
    oh no, this will be so much fun, i can feel it. [pogledam ericha in mu pomežiknem]
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kabuki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabuki   Kabuki Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kabuki
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kabuki

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
skinny love :: Arhiv :: archive-
Pojdi na: