KazaloKazalo  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
December 2018
PonTorSreČetPetSobNed
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Top posters
the boss (177)

melanie l. bauer (142)

caleb z. rainwater (141)

anamarie l. scott (130)

erich l. bauer (86)

tiana d. ayers (33)

joseph m. dixon (28)

lillian c. ayers (7)

dorothé s. rainwater (7)

destiny a. greyson (5)

Statistics
Imamo že 16 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je leo a. dixon

Uporabniki so skupaj objavili že 956 prispevkov in 195 subjects

Share | 

Beach bar & restaurant: Rainwater's

Go down 
AvtorSporočilo
the boss
administrator
administrator

Število prispevkov : 177

ObjavljaNaslov sporočila: Beach bar & restaurant: Rainwater's   Čet Feb 27, 2014 7:15 am

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://skinnylove.forumsl.net
caleb z. rainwater
male
male

Število prispevkov : 141
Kraj : los angeles

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beach bar & restaurant: Rainwater's   Pon Maj 05, 2014 2:22 am

, tiana Happy 

[odnesem račun še zadnji stranki] - [odidem nazaj za šank, vzamem krpo in začnem brisati pult]
"i'm sorry, we are closed," [rečem, ko zaslišim, da nekdo vstopi] "oh," [zavzdihnem, ko zagledam znan obraz] "tiana, please. what are you doing here?" [nejevoljno zagodrnjam nad njenim prihodom] "mislim, kolikokrat sem ti že rekel, da ne hodi sem! mogoče tisočkrat?"

oh that boy's a slag, the best you ever had
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
tiana d. ayers
female
female

Število prispevkov : 33

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beach bar & restaurant: Rainwater's   Pon Maj 05, 2014 3:45 am

{pridem ter vstopim in se razgledam in opazim caleba kako brise.} oh, but babe, you said to not come when open - {stopim blizje njemu.} you never said anything about the bar being closed. {se nasmehnem in nagnem glavo, da se mi lasje zberejo na eni strani.}

separating the real from the fake
the fake from the real
Nazaj na vrh Go down
caleb z. rainwater
male
male

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beach bar & restaurant: Rainwater's   Pon Maj 05, 2014 4:17 am

[zavzdihnem in jo premerim] "well,... tako boš potem vedela za drugič. and again. we are closed." [ponovim in si izpustim lase iz čopa] - [se vedem kot, da je ni zraven in pospravljam kozarce] "tiana, seriously, what are you doing here? i'm not in the mood for your little games. actually i'm really tired of your shit." [se ustavim in jo pogledam]

Nazaj na vrh Go down
tiana d. ayers
female
female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beach bar & restaurant: Rainwater's   Pon Maj 05, 2014 5:00 am

{zavijem rahlo z ocmi in ga pogledam.} ne lazi, caleb. vesel si da me vidis, priznaj. {stopim do pulta in se vsedem na njega.} i'm just here to say hi. i'm just being friendly. {se nasmehnem in potem zavijem z ocmi.} who's playing games? as i said i'm here to say hi.

the fake from the real
Nazaj na vrh Go down
caleb z. rainwater
male
male

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beach bar & restaurant: Rainwater's   Pon Maj 05, 2014 5:09 am

"oh," [dahnem in prekrižam roke] "well, you said hi. what now?" [privzdignem obrvi]
[se naslonim na pult in jo gledam] "doors are right behind you," [pomignem proti vratom]

Nazaj na vrh Go down
tiana d. ayers
female
female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beach bar & restaurant: Rainwater's   Pon Maj 05, 2014 5:35 am

{ga potegem k sebi in zasepetam na uho.} that's not how i say hi. {smirk.}
    {mu grem z prstom po prsih navzdol.} you still got these {recem ko grem s prstom cez trebusne misice.}

the fake from the real
Nazaj na vrh Go down
caleb z. rainwater
male
male

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beach bar & restaurant: Rainwater's   Pon Maj 05, 2014 7:53 am

[se rahlo nasmehnem] "well they didn't run away like you always does," [jo pogledam in ji odstranim roko iz mišic] "after sex usually." [nagnem glavo vstran] "but hey, that is good right. after all i want nothing to do with you anymore. our... how could i say? hookups? were mistake." [stopim izza šanka in zavzdihnem] "tiana, go home." [ji pritisnem poljub na čelo, snamem predpasnik in ga odnesem v staff room]

Nazaj na vrh Go down
tiana d. ayers
female
female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beach bar & restaurant: Rainwater's   Pon Maj 05, 2014 8:16 am

oh don't be a girl about it. i leave because i have to. nobody can actually know i'm sleeping with you. {ga pogledam.} - oh a mistake had you screaming so loud? {se zasmejim.} i think not.
    {grem za njim do staff room in se naslonim ob vrata.} don't deny it caleb. embrace it. embrace me. {ga pogledam.}

the fake from the real
Nazaj na vrh Go down
caleb z. rainwater
male
male

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beach bar & restaurant: Rainwater's   Tor Maj 06, 2014 1:16 am

"yes, nobody will never knew about it because it's already over," [jo pogledam izza hrbta] "well you weren't much quieter either..." [se bežno nasmehnem] "yeah right, i think i'm good and i'm not embracing anything." [se preoblačim] "you can leave now. your fuck toy is going home,"

Nazaj na vrh Go down
tiana d. ayers
female
female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beach bar & restaurant: Rainwater's   Tor Maj 06, 2014 3:26 am

{zavijem rahlo z ocmi.} why are you so stubborn? {ga pogledam.} well i could scream louder. {se nezno vgriznem v spodnjo ustnico.} oh i know you want me. you would've thrown me out the second i got in, if you really thought our hookups were a mistake. {se zresnim.} seriously? i practically throw myself at you and you reject me? {povdarim me.}

the fake from the real
Nazaj na vrh Go down
caleb z. rainwater
male
male

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beach bar & restaurant: Rainwater's   Čet Maj 08, 2014 8:07 am

[jo pogledam] "tiana... look. you're a great girl. somehow. minus your job or whatsoever." - "i'm not into this and i want you to respect that. hookups are not my kind of thing. i don't seek love in meaningless sex. i want someone who will actually care for me. that's all," [nekoliko skomignem z rameni in si oblečem jakno] "i'm not rejecting you, i'm just... doing you a favor,"

Nazaj na vrh Go down
tiana d. ayers
female
female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beach bar & restaurant: Rainwater's   Čet Maj 08, 2014 6:57 pm

{zavijem z ocmi in ga poslusam do konca.} you don't have to give the great girl talk. i'm not a great girl, with or without my job , don't bullshit me. - fine i understand, you're the sweet, romantic type of guy. maybe that's why i wanted you. {se malo zamislim.} doing me a favor? you say that like i was some over emotional innocent, little girl.

the fake from the real
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beach bar & restaurant: Rainwater's   

Nazaj na vrh Go down

Beach bar & restaurant: Rainwater's
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1