skinny love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Marec 2024
PonTorSreČetPetSobNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Top posters
the boss (177)
Hard Rock Cafe Vote_lcapHard Rock Cafe Voting_barHard Rock Cafe Vote_rcap 
melanie l. bauer (142)
Hard Rock Cafe Vote_lcapHard Rock Cafe Voting_barHard Rock Cafe Vote_rcap 
caleb z. rainwater (141)
Hard Rock Cafe Vote_lcapHard Rock Cafe Voting_barHard Rock Cafe Vote_rcap 
anamarie l. scott (130)
Hard Rock Cafe Vote_lcapHard Rock Cafe Voting_barHard Rock Cafe Vote_rcap 
erich l. bauer (86)
Hard Rock Cafe Vote_lcapHard Rock Cafe Voting_barHard Rock Cafe Vote_rcap 
tiana d. ayers (33)
Hard Rock Cafe Vote_lcapHard Rock Cafe Voting_barHard Rock Cafe Vote_rcap 
joseph m. dixon (28)
Hard Rock Cafe Vote_lcapHard Rock Cafe Voting_barHard Rock Cafe Vote_rcap 
lillian c. ayers (7)
Hard Rock Cafe Vote_lcapHard Rock Cafe Voting_barHard Rock Cafe Vote_rcap 
dorothé s. rainwater (7)
Hard Rock Cafe Vote_lcapHard Rock Cafe Voting_barHard Rock Cafe Vote_rcap 
destiny a. greyson (5)
Hard Rock Cafe Vote_lcapHard Rock Cafe Voting_barHard Rock Cafe Vote_rcap 
Statistics
Imamo že 16 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je leo a. dixon

Uporabniki so skupaj objavili že 956 prispevkov in 195 subjects

 

 Hard Rock Cafe

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
the boss
administrator
administrator
the boss


Število prispevkov : 177
Join date : 27/02/2014

Hard Rock Cafe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Icon_minitimeČet Feb 27, 2014 6:25 am

Hard Rock Cafe HBG_FWC_0149_1_
Nazaj na vrh Go down
https://skinnylove.forumsl.net
erich l. bauer
male
male
erich l. bauer


Število prispevkov : 86
Join date : 27/02/2014
Kraj : hollywood, los angeles

Hard Rock Cafe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Icon_minitimePon Maj 05, 2014 4:28 am


, melanie  Happy 
[pridem in se razgledujem naokoli, dokler ne zagledam melanie] "ah, moja najljubša ženička," [se osladno nasmehnem, ko se ji približam za hrbtom in ji na lice pritisnem poljub] "how are you today lovely?" [sedem na stol nasproti nje] "kaj te je že tako navsezgodaj pognalo v mesto? imaš eno izmed tisočih pedikur, masaž, tretmajev? ali samo pridno prazniš mojo kartico v trgovinah z oblačili?" [se srkastično oglasim in pomaham paparacu, ki navdušeno pritiska na fotoaparat]
Nazaj na vrh Go down
melanie l. bauer
female
female
melanie l. bauer


Število prispevkov : 142
Join date : 28/02/2014

Hard Rock Cafe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Icon_minitimePon Maj 05, 2014 4:40 am

    [sedim in prijem kavo medtem ko berem knjigo.] your favourite one huh? [se lažno nasmehnem in našobim ustnice, saj se zavedam, da sva pod objektom paparaca.] i'm fine, not that you really care. [nagnem glavo na stran in pospravim knjigo v torbico.] and actually yes i've been shopping. i bought you a gift. [se zadovoljno nasmehnem, ter iz torbice potegnem tako, da je paparacu zelo vidno zelo majhne kondome.] [zlagano opravičevalno skomignem z rameni in se vgriznem v usnico medtem ko se nasmehnem.] i do feel kinda needy today.
Nazaj na vrh Go down
erich l. bauer
male
male
erich l. bauer


Število prispevkov : 86
Join date : 27/02/2014
Kraj : hollywood, los angeles

Hard Rock Cafe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Icon_minitimePon Maj 05, 2014 5:27 am


"oh come on, you know that i do care for you mel," [jo očarljivo pogledam in si naročim kavo] "ti zlobnica ti," [se samo zasmejem, ko vidim kondome, čeprav me s potezo preseneti ji tega ne pokažem] "za katerega ljubimca si jih kupila? številko 1? številko 3? revež mora imeti zelo majhnega," [pitty face] "kar kaži jih paparacu ja, saj celoten hollywood že od začetka najine zveze ve katere uporabljam, saj si jih čisto ponesreči pustila na zadnjem sedežu mojega lamborghinija, ko mi ga ukradli izpred laste firme in se je okoli zbrala truma pararacov." [prekrižam roke na prsih in se udobno naslonim na sedežu]
Nazaj na vrh Go down
melanie l. bauer
female
female
melanie l. bauer


Število prispevkov : 142
Join date : 28/02/2014

Hard Rock Cafe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Icon_minitimePon Maj 05, 2014 5:36 am

    you care about my vagina, that's what you care about. [zamrmram.] [privzdignem obrvi.] če verjameš ali ne, se za razliko od tebe ne vlačim po vsakem, ki z malo boljšo ritjo pride mimo mene. [naredim požirek kave potem pa se fake zamislim.] pravzaprav, sem v večer pred krajo v tistem lamborghiniju preživela z tvojim sode-... [se zdrznem, kot da sem preveč povedala, če prav ga v resnici zajebavam.]
Nazaj na vrh Go down
erich l. bauer
male
male
erich l. bauer


Število prispevkov : 86
Join date : 27/02/2014
Kraj : hollywood, los angeles

Hard Rock Cafe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Icon_minitimePon Maj 05, 2014 7:16 am


"o ženička, tudi ti gledaš ritke?" [se nasmehnem in privzdignem obrvi] "ah lepo te prosim melanie. res verjameš, da ti bom nasedel? toliko dobro te pa poznam, da vem da nikoli ne bi dovolila da ga miguel namaka vate. sama si rekla da ti je nagravžen." [spijem požirek kave] "kakorkoli že. kako je bilo v monte carlu? saj veš, da mi je žal, da nisem mogel zraven. somebody needs to take care of business."
Nazaj na vrh Go down
melanie l. bauer
female
female
melanie l. bauer


Število prispevkov : 142
Join date : 28/02/2014

Hard Rock Cafe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Icon_minitimeTor Maj 06, 2014 1:28 am

    seveda. in kolikor opažam, se tvoja začenja malce gubati. [privdzignem obrvi.] ne morem verjeti, da si si to zapomnil. sicer pa se vedno zapičiš v majhne detaile, kot pa stvari, ki so zares pomembne. [pogledam naokoli.] monte carlo je bil vredu. veliko bogatašev. [skomignem z rameni in mu dam vedeti, da o tem ne želim več govoriti.] in kako je bilo doma? stavim da si me pogrešal. [rečem sarkastično in srknem požirek kave.]
Nazaj na vrh Go down
erich l. bauer
male
male
erich l. bauer


Število prispevkov : 86
Join date : 27/02/2014
Kraj : hollywood, los angeles

Hard Rock Cafe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Icon_minitimeČet Maj 08, 2014 8:22 am


"ah, ljubica to pa ni čisto res. seveda si zapomnim tudi pomembne reči! naprimer to, da bi bilo priporočljivo imeti otroka, ki bo nasledil tole bogastvo," [se bežno nasmehnem] "veliko bogatašev? čudno, da me potem že nisi zamenjala za boljšega, bogatejšega." [se s komolci naslonim ob mizo in gledam v šalčko z kavo] "pa kot ponavadi. sicer sem bil bolj malo doma. večinoma v podjetju. nič novega. lobiram nove stranke za širjenje delnic." [primem šalčko in srknem požirek]
Nazaj na vrh Go down
melanie l. bauer
female
female
melanie l. bauer


Število prispevkov : 142
Join date : 28/02/2014

Hard Rock Cafe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Icon_minitimePet Maj 09, 2014 2:12 am

    [naveličano pogledam naokoli.] sem ti že povedala, da lahko imava otroke, če boš iz doma pol manj, kot si sedaj. moj otrok ne bo vzgojen iz strani varušk ali samo matere. [ga trmasto pogledam.] čudno, da me ti nisi zamenjal že z mlajšo in lepšo. [privzdignem obrci.] toliko dela, pa še vedno zavračaš, da bi me zaposilil na nekem visokem položaju, da bi ti lahko pomagala.
Nazaj na vrh Go down
erich l. bauer
male
male
erich l. bauer


Število prispevkov : 86
Join date : 27/02/2014
Kraj : hollywood, los angeles

Hard Rock Cafe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Icon_minitimeSob Maj 10, 2014 4:59 am


[zavzdihnem] "melanie, kolikokrat sva že to obdelala? veš da moj stari čedalje bolj pritiska name. mogoče bi se ob dojenčku omehčal. jaz bom imel sina, bom več doma in lahko se ti bom posvečal kolikor boš hotela, tako. oba bova srečna," [se mi kotički ustnic zavihajo v nasmešek] "ah ljubica, nobena se ne mora kosati s tvojo lepoto," [ji pihnem na dušo] "nevem, če sodiš v podjetje. za mizo. definitivno premalo dinamično delo zate." [jo pogledam]
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Hard Rock Cafe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Hard Rock Cafe
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
skinny love :: Mesto :: restaurants and cafés-
Pojdi na: